Bílá 190 | 739 15 Bílá | Recepce +420 725 222 113

AKTIVITY V OKOLÍ

Koupání

Bazén se slanou vodou a ohřevem se nachází přímo v areálu Stodoly a nabízí dostatek prostoru pro vodní hrátky. Přírodní wellness si můžete rovněž užít u říčky Bílá Ostravice, která protéká obcí a na svém břehu má krásnou promenádu s cyklostezkou s možností koupání v malých přírodních tůňkách.

Wellness

V resortu Bílá je možno využít moderního wellness centra Hotelu Bauer nebo v nedalekých Velkých Karlovicích v areálu hotelu Horal. Během Vašeho pobytu Vám rádi pomůžeme naplánovat relaxační aktivity všeho druhu!

Cykloturistika

V létě si pobyt u nás užijí hlavně turisté milující horskou cykloturistiku, kteří mohou vyrazit na vyjížďku na horských kolech přímo od apartmánů. Na výlet máte rovněž možnost zapůjčit si horská elektrokola z naší půjčovny nebo využít služeb našich cyklo průvodců. Přímo v areálu se nachází zajímavé sjezdové singltraily a sjezdové trasy pro koloběžky, na které se dostanete sedačkovou lanovkou Zbojník.

Zimní aktivity

Ski resort Bílá nejznámějším lyžařským střediskem na Severní Moravě s největším dětským zimním parkem a lyžařskou školou a moderně vybavenou lyžařskou a snowboardovou půjčovnou SUN Ski & Board School. Milovníci běžeckého lyžování mohou vyrazit na túru přímo od našich apartmánů, kde začíná Beskydská běžecká magistrála.

Turistika

Přímo přes Bílou prochází několik zajímavých turistických stezek vedoucí na hřebeny Beskyd.

Lysá Hora

1323 m.n.m

Smrk

1276 m.n.m.

Radhošť

1129 m.n.m.

Kněhyně

1257 m.n.m.